fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

RRAHMANIII ‘bombardon’ portën e Szczesny! Napoli ‘vulos’ fitoren ndaj Juventusit

Duhet Lexuar

Napoli ka shënuar gol ndaj Juves.

Golin e tretë të takimit e shënoi, Amir Rrahman.

- Advertisement -

Rrahmani realizoi në minutën e 55’të të takimit një gol të bukur.

Rezultati aktual 3-1.

Ja goli: VIDEO

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -