4.8 C
Pristina
Wednesday, December 6, 2023

Rrahje brutaIe mes disa personave, dyshohet se u përfshi edhe hoxha

- Advertisement -

Një përIeshje brutale ka ndodhur sonte në fshatin Halabak të Podujevës, ku janë përfshirë disa persona, raporton Gazeta Sinjali.

- Advertisement -

Sinjali mëson se në rast është dyshohet se është përfshirë edhe imami që nuk është pranuar nga Bashkësia Islame e Kosovës.

Po ashtu Sinjali ka siguruar edhe pamjet e rënda të njërit prej viktimave të rastit, i cili ka pësuar lëndime të rënda si pasojë e përleshjes.

- Advertisement -

Sipas burimeve, palët e përfshira tashmë janë arrestuar dhe ndodhen në stacion policor, ku po intervistohen nga hetuesit lidhur me rastin.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -