7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Romancë e paparë mes qiftit Anita e Ramush Haradinaj, puthje e ledhatime mes tyre

Anita Haradinaj ka patur një spektator të veçantë gjatë provave në Dance Albania. Bashkëshorti i saj, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ishte në Tv Klan për ta ndjekur teksa kërcente.

- Advertisement -

Pasi shijoi performancën e gruas së tij, mes çiftit Haradinaj u shkëmbyen disa puthje.

Ish-kryeministri i Kosovës nuk ngurroi që të shprehte vlerësimin e lartë për bashkëshorten e tij.

“Je shumë e mirë dhe e guximshme”, i thotë Haradinaj.

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -