10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Rita Ora vjen në Kosovë dhe e prek tokën, Përparim Rama: Momente të paharrueshme na presin

- Advertisement -

Rita Ora ka ardhur në Kosovë. Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama doli për ta pritur këngëtaren shqiptare në aeroportin “Adem Jashari”.

- Advertisement -

Sapo zbriti, Rita Ora e preku tokën dhe tha “o Zot, faleminderit”.

Rama publikoi një video në Facebook, ku i uroi asaj mirëdeardhjen në vendlindje.

- Advertisement -

“🇽🇰 Mirë se erdhe në vendlindje e dashur Rita Ora!”, shkroi Rama.

“♥️ Nuk ka se si të jetë ndryshe, vetëm se i mbushur me shumë emocione, mall e dashuri çasti kur shkel në tokën e bekuar të Kosovës që gjithmonë e ke në zemër e mendje!”, shtoi ai.

Rama shkroi se “momente të paharrueshme na presin bashkë!”.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -