fbpx
1 C
Pristina
E enjte, 26 Janar, 2023

Rita Ora e Dua Lipa pozojnë me kryq në qafë

Duhet Lexuar

Këngëtaret kosovare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora, kanë një karrierë të madhe ku kanë arritur të fitojnë popullaritet në mbarë botën.

Ato theksojnë gjithmonë me krenari prejardhjen e tyre ani pse shpesh kanë pasur kritika nga ndjekësit, transmeton Indeksonline.

- Advertisement -

Së fundmi ato kanë postuar fotografi në profilet e tyre në Instagram, ku të dyja shihen me kryqe në qafë.

Se çka do të thonë me këto paraqitje mbetet të shihet, por që sigurisht të dyja po duken për mrekulli.

- Advertisement -

Të fundit

Në këtë vit besimtarët myslimanë do agjërojnë 2 muaj Ramazan brenda 12 muajve

Myslimanët do të agjërojnë muajin e shenjtë të Ramazanit dy herë në një vit në vitin 2030, fillimisht në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -