5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Rikthim në LDK? – Peci godet: Aty ku e kthej shpinën, s’kthehna më asnjëherë!

- Advertisement -

Kryetari i Lista Guxo, Faton Peci ka folur për zgjedhjet e parakohshme, duke thënë se ende nuk e dinë se si do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme parlamentre.

- Advertisement -

Ai është ndalur të rikthimi i presidentes Vjosa Osmani në jetën politike aktive para përfundimit të mandatit.

Sipas tij, kjo nuk do të ndodh.

- Advertisement -

    “Se cilat janë opsionet e saj, thirreni në intervistë presidenten Osmani dhe ajo do t’ua tregoj”, ka thënë Peci.

    Ministri Peci ka folur edhe nëse Lista Guxo t’i bashkohët LDK-së.

    “Aty ku e kthej shpinën, s’kthehna më asnjëherë”, ka thënë Peci. 

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -