fbpx
2.1 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Reagimi i parë nga NATO pas raketave në Poloni

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Pas raportimeve për rënien e raketave ruse në Poloni, ka reaguar për herë të parë NATO-ja.

CNN ka raportuar se ka komunikuar me një zyrtar të NATO-s.

Ai ka thënë se NATO është duke hulumtuar raportimet që raketa ruse kanë rënë në shtetin anëtar, Poloni.

- Advertisement -

“Po i hulumtojmë këto raportimet dhe po koordinohemi ngushtë me aleatin tonë, Poloninë”, ka thënë zyrtari i NATO-s për CNN.

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -