fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Raportohet se një person ka rënë nga një repart i QKUK-së

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person ka rënë nga një repart i QKUK-së, mëngjesin e sotëm.

Si pasojë e rënies ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

- Advertisement -

Sot rreth 09:30, kemi pranuar informatën se në QKUK në Prishtinë, një person ka rënë nga një ndërtesë (repart i spitalit) dhe i njëjti ka pësuar lëndime trupore. Personi i lënduar është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që hetuesit policor në koordinim me prokurorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”, tha Ahmeti për Express.

- Advertisement -

Të fundit

Deputeti i VV-së: Haradinaj, partneri i parë i Zajednicës

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba ka shpërndarë një postim të ish-kryeministrit Ramush Haradina, duke thënë se ai është...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -