fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Raportohet se një 25 vjeçar nga Kosova është arrestuar në Serbi

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Në një grup në Facbook, i cili bënë thirrje për bojkotim të produkteve serbe, një qytetar ka njoftuar se një shtetas nga Kosova i moshës 25 vjeçare është arrestuar në Serbi.

Qytetari me emrin, Blerton Ademi ka shkruar se bëhet fjalë për një person i quajtur Tefik Sejdiu, që siç shkruan Ademi, është arrestuar nga agjen të policisë serbe.

“Policia serbe vazhdon terrorin ndaj shtetasve të Kosovës. Tefik Sejdiu i moshës 25 vjeçare u arrestua sot nga agjent të policisë serbe gjatë udhëtimit nëpër Serbi”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

Gazeta Nacionale është duke provuar të marr informacione shtesë, dhe do iu mbaj të informuar rreth këtyre pretendimeve.

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -