10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Raportohet se janë arrestuar dy të dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

- Advertisement -

Janë arrestuar dy persona të dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë, shkruan Gazeta Express.

- Advertisement -

Kjo është konfirmuar për Express edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“E kemi konfirmue për disa media dhe portale eshte verzion zyrtar”, ka thënë ai për Express.

- Advertisement -

Të mërkurën një grabitje e armatosur ka ndodhur në një argjendari në Suharekë rreth orës 15:45, ku si pasojë një polic u plagos dhe një tjetër u lëndua gjatë aksionit./Express

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -