5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Rama publikon pamje nga parqet e kryeqytetit: Ejani dhe shijojeni këtë spektakël natyror

- Advertisement -

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamje nga parqet e kryeqytetit dhe pamja që kanë marrë në pranverë.

- Advertisement -

Ai ka ftuar qytetarët që të frekuentojnë këto parqe.

- Advertisement -

- Advertisement -


”Pranvera ka zgjuar parqet e kryeqytetit duke ofruar ngrohtësi e lumturi me ngjyrat e saj të ndezura!   Pemët janë mbushur me lule, duke sjellë magji në Prishtinën tonë. Ejani qytetarë të dashur dhe shijojeni këtë spektakël natyror.   Ejani, festojmë rininë që pranvera na ofron! ”, ka shkruar Rama.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -