23.2 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Rama me fjalë vlerësuese për Kurtin dhe kamarierët: Djemë të mirë

Pas përfundimit të mbledhjes së dy qeverive dhe konferencës së përbashkët për media, Kurti e Rama u kanë kushtuar pak kohë kamarierëve.

Në Facebook, Rama ka shpërndarë një fotografi me Kurtin dhe disa kamarierë.

Sipër fotografisë, Rama ka shkruar “Djemë të mirë”.

Të fundit
Lajme të lidhura