3.1C
Pristina
25 Shkurt, 2021 - 03:21

Radhitet e treta, ja sa vota ka marrë deri më tani LDK-ja

Nga rezultatet që janë publikuar deri më tani nga KQZ-ja, partia e Isa Mustafës radhitet e treta.

LDK radhitet nga zgjedhjet e 14 shkurtit e treta pas LVV-së në vend të parë dhe PDK-së që ka dalë si parti e dytë.

Deri më tani nga rezultatet që ka publikuar në faqen zyrtare KQZ-ja, partia e Isa Mustafës rezulton se ka marrë 102 mijë e 616 vota.

Përkthyer në përqindje i bie 13,18%.

Të fundit

Të tjera nga rubrika