2.9 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 00:36

Qytetari nga Mitrovica gjen para afër bankomatit, pret pronarin të lajmërohet

Rrahman Kelmendi, një qytetar nga Mitrovica ka njoftuar se i ka gjetur disa të holla te NLB Banka në rrugën Mbretëresha Teutë.

Ai pret që ta gjejë pronarin / en që përmes stafit të bankës t’ia dorëzojë.

“Këto të holla i kam gjetur në bankomat të bankës NLB nē Rr- Mretresha Teuta- Mitrovicë dhe pres nepermjet te stafit te bankes tja dorzoj pronarit”.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3616000181819901&id=100002298646167

Të fundit

Të tjera nga rubrika