13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Qytetarët e kapin hajnin në Prizren (Pamje)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person është kapur nga qytetarët në Prizren në kohën kur po tentonte të vjedhte në pikë të ditës.

Sipas një videoje të publikuar nga media lokale, Televizioni Prizrenit, shihen pamje të personit të dyshuar dhe të patrullës së Policisë dhe të qytetarëve që kanë intervenuar në këtë rast.

- Advertisement -

“E kryva” është porosia e qytetarit që publikon një video-selfie nga vendi i ngjarjes.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë