14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Qentë endacakë ia mbysin maçokun, Yll Limani i reagon ashpër Komunës së Prishtinës

Pak kohë pasi e adoptoi një maçok që e quajti Loki, këngëtari Yll Limani është përballur me humbjen e tij.

- Advertisement -

Maçku, sipas Yllit, kishte dalur për pak sekonda në oborrin e shtëpisë, ku ishte suImuar keq nga tetë qenë endacakë.

Kjo situatë ka bërë që Ylli të reagojë ashpër ndaj Komunës, duke i bërë pyetje të rëndësishme, si “çka nëse në vend të macës do ishte fëmiu im” apo “nëse në vend të macës të isha unë”.

“Kur Loki u shqye nga qentë e lagjes, krejt çka përjetova ishte mIIef dhe irritim ndaj qeverisjeve komunale që lundrojnë nëpër liqejt e tyre imagjinarë. Asnjë moment nuk u irritova me ndonjërin prej qenve” shkroi Limani në InstaStory.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -