fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Qëlloi me thikë për vdekje shqiptarin në Gjermani, arrestohet autori

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Arrestohet autori i vrasjes së një shqiptari në Gjermani.

Ngjarja bëhet me dije se ka ndodhur më 19 dhjetor ku shqiptari u godit me thikë për vdekje. Mediat gjermane bëjnë me dije se autori është me kombësi somaleze dhe dyshohet se është i moshës rreth 20 vjeç.

- Advertisement -

“I dyshuari ka qëndruar për disa ditë me një bashkatdhetar nga qyteti Fokeas, i hyrë nga Menton përmes Italisë”, shpjegon për CNEWS komisioneri Guillaume Lacassin, kreu i BNRF.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -