fbpx
1.1 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Pushteti komunal në Skenderaj vazhdon t’u “hakmerret” përkrahësve të Bekim Jasharit, viktima e radhës është djali i invalidit të UÇK-së dhe vëllai i dy martirëve

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Futja e Bekim Jasharit në politikë, ende po vazhdon të përcillet me përshkallëzime të ndryshme, shkruan portali Rajoni.org.

Disa mbështetës të tij ende po vazhdojnë të vuajnë ndëshkimet e ndryshme që pushteti komunal në Skenderaj, po ua vë.

Nga ndëshkimet, pushteti nuk po i kursen as familjarët e dëshmorëve. Rasti i fundit i tillë është rasti i Muhamet Veliut, djalë i invalidit dhe vëlla i dy martirëve të luftës.

- Advertisement -

Bazuar në personin e apostrofuar i cili foli për Rajonin, tha se e vetmja arsye e largimit të tij nga puna është bindja e ndryshme politike./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

Vuçiq takohet me Dodik, diskutojnë edhe për Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq është takuar me presidentin e Republikës Serbe, Milorad Dodik, me të cilin ka diskutuar...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -