fbpx
0.3 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

“Pushka top ju bëftë”, reagimi i deputetes së LDK-së pas lajmit për “planifikimet për atentat”

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi ka komentuar shkurt planifikimet për atentat ndaj kreut të kësaj partie, Lumir Abdixhiku dhe tre deputetëve të tjerë.

Ajo ka thënë se nuk ka informata lidhur me këtë rast, por që shkurtimisht ka thënë se LDK-ja nuk është frikësuar asnjëherë dhe as nuk do të frikësohet ndaj çfarëdo kërcënimi.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Ramush Haradinaj: Krijimi i Asociacionit, rruga e vetme për të arritur tek marrëveshja finale

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj thotë se Prishtina nuk duhet të mbetet peng i Asociacionit...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -