13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Punëtori i Pastrimit: Përditë e lusim Zotin të mos na ndodhë diçka nga defektet e kamionit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ilaz Rexhepi, punëtor i kompanisë “Pastrimi” ka treguar vështirësitë në mbledhjen e mbeturinave.

Ai tha në Frontal në T7 se “edhe orar nuk kemi të caktuar”.

Ilaz Rexhepi tregoi se si luten të mos iu ndodh diçka për shkak edhe të problemeve të kamionëve me të cilët i mbledhin mbeturinat.

- Advertisement -

“Dita jonë fillon tu e lutë Zotin të mos na ndodhë diçka, duke i pasë parasysh defektet e kamionit”, tha ai./Express

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë