fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

“Puna është keq”, ironizon profesor Kraki: Serbia dorëzohet, Batoni aktivizohet!

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ligjëruesi nga Parisi, Nezir Kraki përmes një postimi në Facebook ka ironizuar me Baton Haxhiun.

Ai u shpreh se kur aktivizohet Batoni në debatë atëhere puna është keq.

“Hera e fundit kur Batoni është aktivizu me na tregu që puna ishte shumë mirë, ka qenë epoka grenelliane kur Kosova për pak u patë rikthy nën Serbi”, shprehet Kraki.

- Advertisement -

Postimi i plotë

A e dini qysh e di une kur Kosova është ne rrugen e duhur?

Kur Batoni aktivizohet ne debate me na tregu qe puna është keq.

Hera e fundit kur Batoni është aktivizu me na tregu qe puna ishte shume mire, ka qene epoka grenelliane kur Kosova per pak u pat rikthy nen Serbi. Ka qene momenti kur batoni e berati u paten pajtu rreth te njejtit ideal

- Advertisement -

Tash qe Serbia po dorezohet, Batoni aktivizohet. E çuditshme apo? Hiç tybe. Cikel normal.

- Advertisement -

Të fundit

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese. I...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -