11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Publikohet video/ Pacolli dikur i bëntë ‘lajka’ kryeministres serbe në Bruksel, ajo përgjigjet me përbuzje

Pas takimit të mbajtur dje në Bruksel ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, njohësi i ҫështjeve politike, Xhevdet Pozhari ka publikuar një video nga negociatat e mëparshme kur Behgjet Pacolli ishte pjesë e tyre.

Pacolli e kishte pritur me fjalë të mira Kryeministren e Serbisë, Ana Brnabiҫ, derisa ajo i ishte përgjigjur me përbuzje.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Qe kush na ka përfaqësuar në diplomaci!

Pacolli: E kam marrë lejen tuaj… Kjo është një zonjushë që e adhuroj shumë!

- Advertisement -

Kjo gërdhoja i përgjigjet me plot përbuzje: Hajt, hajt, ec, ec.

Ju që i gjeni behane Albin Kurtit në dialog pak mu skuqë nuk do të ishte keq!

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -