11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Publikohet video: Ndiqet me kaIIashnikov pronari i “Zone Club”, Dekorim Sahiti

Njëri nga pronarët e klubit të natës ‘Zone Club’, Dekorim Sahiti, është kërcënuar nga një person.

Janë publikuar momentet kur Sahiti po ndiqej me kallashnikov nga një person deri në parkingun e ‘Hib Petrol’ në Çagllavicë.

- Advertisement -

është hapur në polici dhe i dyshuari, B.G., mësohet se është nga një fshat i komunës së Prishtinës.

Ai kishte nxjerrë armën automatike dhe e kishte kërcënuar Sahitin, raporton demokracia.

Njësitë policore e kanë shoqëruar në stacion policor të dyshuarin, ndaj të cilit është iniciuar rasti për dy vepra penale ‘Kanosje’ dhe ‘Mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të ar.mës’.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -