3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Publikohet fotoja, Kurti shoqërohej gjatë studimeve me Ardian Kastratin e PDK-së

Ndonëse kundërshtarë të ashpër në politikë, Kryeministri Kurti dhe deputeti i PDK-së Ardian Kastrati, janë shfaqur së bashku në një fotografi.

- Advertisement -

Fotografia e vjetër, e cila është publikuar në rrjetet sociale, sigurisht i takon kohës së studimeve.

Në fotografinë ku shfaqen Kurti e Kastrati, shihen edhe katër persona të tjerë.

Edhe pse mund të kenë qenë kolegë ose shokë në vitet e tyre të rinisë, ata sot janë kundërshtarë të ashpër në politikë, derisa deputeti Kastrati shpreh kritika të shpeshta ndaj Albin Kurtit dhe partisë së tij.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -