23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Publikohet foto, Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pas takimit mbrëmjen e djeshme të Luizit me nënën e tij, pati shumë aludime rreth asaj nëse Kiara Tito është takuar me nënën e partnerit të saj

Ndonëse një moment ajo u pyet nga djali i saj për takimin me Kiarën, Anxhelina ia bëri si me shenjë, por nuk foli pasi kjo konsiderohet si informacion nga jashtë.

Por, ditën e sotme, është publikuar fotoja e tyre e parë bashkë duke shuar kështu zërat se mes tyre mund të ishte një marrëdhënie jo e mirë.

- Advertisement -

Një llogari në Instagram, me emrin Andrea, ka publikuar një imazh ku Angjelina dhe Kiara shihen duke ecur me sa duket në një park në Tiranë.

Kujtojmë që të shtunën e 6 majit është edhe finalja e madhe e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania, ku garojnë Luizi, Efi, Kristi dhe Deamishel.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Sami Lushtaku: Ishalla s’ka nevojë me shku në Mitrovicë për Iuftë, por jam i gatshëm çdo herë

Nënkryetari i komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku e ka kritikuar qasjen e kryeministrit, Albin Kurti për situatën në veri...

Më shumë