15.2 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Publikohen fotot e të rinjve, pamje nga vetaksidenti tragjik ku vdiqën dy persona, njëri 42 vjeç dhe tjetri 28

- Advertisement -

Në një vetaksident në rrugën që lidhë fshatin Sfeqël dhe Shajkovcin në Podujevë kanë vdekur dy persona. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 20:30 dhe si pasojë e aksidentit është lënduar edhe një person i tretë duek pësuar lëndime të rënda trupore.

- Advertisement -

Vdekjen e viktimave e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje dhe me hetimin e shkaqeve të vetaksidentit janë duke u marrë hetuesit dhe njësiti i trafikut.

Ndërkohë mediat lokale të Podujevës kanë publikuar fotografitë e dy viktimave, njëri 42 vjeç dhe tjetri 28

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -