3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Publikohen çmimet/ Ja sa do kushtojë nafta e benzina në 48 orët e ardhshme

Një litër naftë sot kushton 1.76 cent.

Çmimoren e derivateve për 48 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

- Advertisement -

Teksa benzina kushton 1.40 dhe gasi 0.72.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -