29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Publikimi i videos në momente intime e zhveshur, reagon Enca, e quan veten yll të p0rnos

Enca Haxhiaj ka reaguar pas publikimit të videos intime.

- Advertisement -

Ditët e fundit është bërë virale në rrjet një video e nxehtë e këngëtares ku ajo shihej topless, teksa duart e një mashkulli i mbulojnë gjoksin. Ende nuk është zbuluar identiteti i burrit misterioz në videon e publikuar nga “Joq Albania”, teksa ka ardhur edhe reagimi i parë i Encës.

Përmes një statusi në Instastory, ajo i referohet vetes si “p0rnostare”, pas titujve të mediave, krah një sërë karakteristikave të tjera si ‘yll popi, komediane, gjeni dhe shpirt hyjnor’.

“Zoti duhet të jetë duke u menduar shumë për burrin tim të ardhshëm. Sepse kush është aq i mirë sa për të merituar një komediane, yll popi, p0rnstar, gjeni, shpirt hyjnor, të gjitha në një?”- shkruan Enca.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -