20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

PubIikohet fotografia e mërgimtarit që u vra në Skënderaj

Është pubIikuar fotografia e viktimës së vrarë në Baks të Skënderajt.

Siç raporton media lokale veriu.info, mbëmë në Baks u vra Besim MusIiu.

Në media u raportua se 47-vjeçari i vrarë ishte nga diaspora.

Lidhur me rastin janë konfiskuar një AK 47 dhe një pushkë gjuetie.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Çfarë thuhet në raportin 24-orësh të policisë për vrasjen dhe pIagosjet në Skënderaj

Të fundit
Lajme të lidhura