13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

PubIikohen fotografitë, këto janë dy gratë e vrara nga Dan Hutra

- Advertisement -

Dje qytetiti i Tiranës është tronditur nga tre vrajse që ndodhën nga Dan Hutra.

- Advertisement -

Ai është arrestuar.

Report Tv siguroi fotografitë e 2 viktimave që u vranë me kaIIashnikov nga Dan Hutra në Paskuqan.

- Advertisement -

Ai shkoi për ish bashkëjetuesen e tij, Elena Hysa, të cilën e pIagosi me thikë dhe vrau motrën e ish-bashkëjetueses Mevlute Hysa 30 vjeç dhe të fejuara e vëllait të Elena Hysës, gjithashtu 30-vjeçare, Hasime Dafku. 

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -