fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Pse Valon Syla e ka vizituar psikologun? Analisti i njohur tregon detajet

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Gazetari, Valon Syla ka deklaruar se kur e ka lënë duhanin është konsultuar me një psikolog. Ai tregon se pasi ka lënë duhanin ka qenë në gjendje jo të mirë dhe ka vizituar një psikolog për të cilin thotë se e ka pasur edhe mik.

“Unë e kam një shok të ngusht psikolog. Kur e kam lon duhanin e kam vizitu psikologun sepse kam pas nevojë. Lënja e duhanit shkakton ndryshime të disponimit. Janë momente që duhet me konsultu psikologun”, tregon Syla.

- Advertisement -

Ai tregon se dy vite pasi e ka lënë duhanin, është habitur duke kërkuar se ku e ka lënë cigaren.

Syla në një emision thotë se shqiptarët duhet vizitohen më shpesh te psikologu sepse kanë probleme të mëdha me depresion.

“Shqiptarët se pranojnë se janë keq. Kosova ka problem të madh me depresion. Njerëzit nuk kanë durim një punë me kry prej fillimit deri në fund”, deklaroi ai.

VIDEO

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Moti, po vijnë disa ditë të acarta

Ditën e shtunë po parashihet të mbajë mot kryesisht me vranësira, me të reshura shiu e bore. Nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -