28.3 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Prishtinasi ankohet në polici se bashkëshortja po e rrehë

Një burrë është ankuar në polici, të premten rreth orës 16:30, se bashkëshortja po ushtron dhunë fizike ndaj tij.

Sipas policisë, të dy palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“VlKTlMA mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, e dyshuara femër kosovare po ushtron dhunë ndaj tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të fundit
Lajme të lidhura