2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Prifti ortodoks At Nikolla Xhufka, hedh rrobat e priftit për uniformën e UÇK-së, madje edhe armatoset Live në emision

- Advertisement -

Këtë të diele në emisionin Kojshia Show u trajtua një temë aktuale, ajo e sulmit terrorist që ndodhi në Banjskë të Zveçanit.

- Advertisement -

Për të diskutuar për këto zhvillime, të ftuar ishin prifti ortodoks shqiptar At Nikolla Xhufka dhe ish-ushtari i UÇK-së, snajperisti i Koshares, Musa Smajli.

Prifti At Nikolla Xhufka deklaroi se ndihet krenar me luftën e lavdishme për çlirimin e Kosovës, madje në këtë emision ai edhe hoqi rrobat e priftit për ato të UÇK-së.

- Advertisement -

Për ta parë këtë moment, shikoni emisionin e më poshtëm nga minuta 46:00.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -