2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Prifti At Nikolla Xhufka paralajmëron kryeministrin: O Albin Kurti do të ketë sulme te reja nga serbët – Ja kur mund te ndodhin!

- Advertisement -

Këtë të diele në emisionin Kojshia Showu trajtua një temë aktuale, ajo e sulmit terrorist që ndodhi në Banjskë të Zveçanit.

- Advertisement -

Për të diskutuar për këto zhvillime, të ftuar ishin prifti ortodoks shqiptar At Nikolla Xhufka dhe ish-ushtari i UÇK-së, snajperisti i Koshares, Musa Smajli

Prifti At Nikolla Xhufka, në këtë emision deklaroi se se mund të ketë sulme të reja nga serbët, madje paralajmëroi kryeministrin Kurti që të jetë vigjilent.

- Advertisement -

Për ta dëgjuar deklaratën e plotë të At Nioklla Xhufkës, shikoni videon e më poshtme nga minuta 103.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -