11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Prezantuesja gëlltiti një mizë gjatë transmetimit live

Prezantuesja e Global News në Kanada, Farah Nasser, gëlltiti një mizë gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë.

Në pak sekonda ajo pastroi shpejt fytin dhe vazhdoi leximin e lajmeve, shkruan Huffpost.

- Advertisement -

“Po e ndaj sepse të gjithë kanë nevojë për të qeshur sot. Më doli që nuk ishte vetëm Doug Ford, sot gëlltita edhe një mizë”, shkroi Nasser në Twitter.

Muajin e kaluar, kryeministri i Ontarios, Doug Ford, gëlltiti një bletë gjatë një konference për shtyp në televizion.

“Ndjeva një rrahje në fyt ndërsa mbarova hyrjen”, tha Nasser në një intervistë për CNN.

- Advertisement -

Kolegët e saj, drejtuesit e CNN, Victor Blackwell dhe Alison Camerota, thanë se ajo e meritonte çmimin prestigjioz të lajmeve.

“Jepini asaj gruaje një shpërblim tani” tha Camerota.

Teleshikuesit e vlerësuan prezantuesen dhe thanë se ajo “e ka trajtuar gjithë situatën si kampione”.

- Advertisement -

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -