3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Presidentja nuk i ftoi në Forum ushtaret e UÇK-së, Aida Dërguti i përgjigjet me disa fotografi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, po kritikohet me të madhe pasi nuk ka ftuar në Forumin për Gratë, ish-pjesëtaret e UÇK-së.

Madje as ato që tash janë deputetete si Time Kadrijaj e Shqipe Selimi.

- Advertisement -

Ndaj mos-ftesës ka reaguar edhe Aida Dërguti. Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale ku shihet në uniformë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Gratë, Paqja dhe Siguria😉 UÇK❤”, ka shkruar Dërguti duke publikuar edhe pamjet.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -