11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Presidentja mbush 10 vjet martesë me Prindon Sadriun (FOTO)

residentja e Kosovës Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj Prindon Sadriu, sot shënojnë 10-vjetorin e martesës.

Këtë e bëri të ditur bashkëshorti i presidentes përmes një postimi në facebook, të cilin e përcolli edhe me fotografi.

- Advertisement -

“Një dekadë së bashku (formalisht)! Edhe shumë të tjera po vijnë”, ka shkruar Sadriu.

Osmani e Sadriu dashurinë e tyre e kurorëzuan më 3 shtator 2012.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vjosa Osmani (@vjosa.osmani)

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -