7.7 C
Pristina
E martë, 6 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Presidenti i Maltës pritet me ceremoni shtetërore nga Osmani

Presidenti i Maltës, George Vella, është duke qëndruar për vizitë në Kosovë.

Ai sot është pritur me ceremoni shtetërore nga presidentja Vjosa Osmani.

- Advertisement -

Pas takimit, Vella dhe Osmani do të mbajnë konferencë për media.

Vella sot do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -