7.3C
Pristina
6 Mars, 2021 - 05:09

Presidenti Biden i dërgon telegram urimi Osmanit për ditën e pavarësisë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, i ka dërguar një telegram urimi u.d. Presidentes Vjosa Osmani për 13- vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Bashkëngjitur telegrami i urimit i presidentit Biden dhe përkthimi jozyrtar.

Të fundit

Të tjera nga rubrika