16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Posta e Kosovës kërkon 30 punëtorë

Posta e Kosovës është në kërkim të 30 punëtorëve. Konkursi është hapur për të punuar në Prishtinë, Ferizaj, Gjilan, Prizren, Podujevë, Kastriot, Artanë, Kaçanik.

- Advertisement -

Posta e Kosovës po kërkon 18 postierë dhe 12 punëtorë sporteli.

Lexo Edhe:

Simptomat e prostatitit? Sëmundja do të zhduket pas 1 dite!

- Advertisement -

Kërkesa për ndalimin e dhënies së vizave për turistët rusë – kjo është për…

Afati i fundit për aplikim është deri me 5 shtator në orën 16:00.
Më shumë detaje rreth konkursit mund të mësoni duke klikuar në këtë LINK.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -