4C
Pristina
20 Prill, 2021 - 08:49

Politikani zviceran mahnitet nga Osmani

Politikani zviceran, Cedric Wermuth gjatë ditës së sotme priti në takim u.d Presidenten, Vjosa Osmanin.

Ai tha se ishte i mahnitur nga aftësia e saj e analizës, qartësia në vizionin politik dhe energjinë që e ka për punën e vet.

Po ashtu Wermuth shtoi se Osmani është një udhëheqëse e vërtetë dhe një model për të gjithë.

“Ne gjithmonë do të jemi me ju duke luftuar në anën e popullit kosovar“, tha ai.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese