-3.4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 04:32

Policja kosovare nuk ka të ndalur, poston prap foto provokuese

- Advertisement -

Linda Aliu është policja që u bë e njohur shpejt në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur disa fotografi ku shihet se ka nisur pushimet në malet kosovare.

Por, Linda përsëri ka provokuar me pamjen e saj.

Policja shihet se ka nxjerr barkun e gjo.ksin dhe dukej shumë tërheqëse.

Linda Aliu

Të fundit

Të tjera nga rubrika