13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Policja kosovare dekorohet me Çmimin e Vitit në Florida

- Advertisement -

Policja Arjeta Kavaja me prejardhje nga Kosova, është nderuar me dekoratën “Policja e Vitit 2022 për Ekip të Intervenimit në Kriza” nga Universiteti i Central Florida.

- Advertisement -

Kjo dekoratë asaj iu dhurua për nder të performancës dhe shërbimit të jashtëzakonshëm ndaj komunitetit universitar në Florida.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -