fbpx
-1.4 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Policia zhbllokon rrugën drejt Shtërpcës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Policia e Kosovës e ka zhbllokuar rrugën që çon në qytetin e Shtërpcës, që ishte bllokuar nga banorët lokalë, pas plagosjes së dy të rinjve nga kjo komunë.

Në një video të publikuar nga Klan Kosova, shihen zyrtarë policorë para disa qytetarëve në rrugë, të cilët aty kishin ndezur edhe një zjarr, transmeton Gazeta Express.

- Advertisement -

Bllokada në rrugë ishte vendosur në fshatin Gotovushe në drejtim të Shtërpcës.

Në lidhje me rastin e plagosjes së dy të rinjve, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një person dhe se është konfiskuar arma me të cilin është kryer vepra.

- Advertisement -

Të fundit

Ramadani: Me ardhjen e Kurtit e Osmanit, do të ndodh gjithçka ndryshe për të mirën e Kosovës

Në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCIN” në KlanKosova këtë javë i ftuar special ka qenë studiues i meditimit, Hetem...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -