fbpx
-1.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Policia: Viktima grua kishte Iëndime

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një grua është gjetur e vdekur në rrugën “Ferat Dragaj” në Prishtinë. Policia ka konfirmuar se viktima është hasur e Iënduar e shtrirë në rrugë.

Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe ekipi i Mjekësisë Ligjore.

- Advertisement -

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, për rastin në fjalë tha se rasti është duke u hetuar.

“Rreth orës 13:00, kemi pranuar informatën për një person të Iënduar, ) të shtrirë në afërsi të një objekti në rrugën “Ferat Dragaj” në Prishtinë. Policia dhe ekipi mjekësor menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e personit (femër). Aktualisht policia po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin dhe ndriçimin e plotë të rastit”, tha Ahmeti.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -