14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Policia shkon te televizioni “First Chanel”, flet Valon Maloku

Policia e Kosovës ka shkuar në selinë e televizionit “First Channel”, pas dhunës në reality show “It’s my home”.

Indeksonline ka shkuar në selinë e televizionit në fjalë, ku ka hasur në Valon Malokun i cili as nuk e pohoi e as mohoi këtë gjë.

- Advertisement -

Ai hezitoi të flasë por tha se detajet do i tregojë Policia e Kosovës.

“Ne nuk japim përgjigje. Të vërtetën dhe detajet i tregon Policia”, u shpreh ai./Indexonline

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -