5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Policia jep detaje për vdekjen e Triumf Feratit, në vendin e ngjarjes u gjet një armë

- Advertisement -

Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh, ka dhënë detaje për vdekjen e Triumf Feratit, vëllait të kryetarit të Istogut, Ilir Feratit.

- Advertisement -

Policia njofton se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri me 11 fishekë dhe 1 gëzhojë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në IML, ndërsa rasti po hetohet.

- Advertisement -

“HETIM I VDEKJES- Istog / 24.03.2024-16:10. Lidhur me rastin pas pranimit të informatës, në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes po ashtu është gjetur dhe konfiskuar edhe një armë zjarri me 11-fishekë dhe një gëzhojë. Ndërsa me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar.”

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -