-2.9 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 00:04

Policia befason me sjelljen pasi fëmijët i gjuajnë me topa bore / VIDEO

- Advertisement -

Reshje të borës po biejnë në shumë shtete të botës.

E kësaj më së shumti po i gëzohen fëmijët.

Edhe në Kanada ka rënë borë, ku fëmijët kanë dalë për t’u argëtuar. Në një moment pranë tyre kalon një veturë e policisë, e që fëmijët nisin ta gjuajnë edhe atë me topa bore, shkruan kidsofkosova.net.

Policët e ndalën veturën, dhe “befasuan” fëmijët pasi nisën të luajnë me ta.

Për ta parë videon kliko këtu

Shikoni videon që është bërë virale:

Të fundit

LDK sillet rreth ushkurit!

Të tjera nga rubrika