fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Policia arreston një 34-vjeçar në Bërnjak, ishte në kërkim

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se në pikën kufitare në Bërnjak ka arrestuar një 34-vjeçar me inicialet L.GJ, i cili ishte në kërkim.

Sipas njoftimit të Policisë, ndaj tij ishte lëshuar urdhër arrest nga Gjykata Themelore në Prishtinë-Dega Podujevë.

“Më datë 20.01.2023 rreth orës 00:30, në Pikë Kalimin Kufitar-Bërnjak është ndaluar personi L. GJ., mashkull/kosovar shqiptar, i lindur në vitin 1989 në Pejë. I njëjti është ndaluar me që kërkohej me urdhër arrest nga Gjykata Themelore në Prishtinë – Dega Podujevë. Lidhur me rastin të gjitha veprimet e mëtejme, do të ndërmerren në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -