13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Po fotografonin në zonën e ndaluar që të çonte drejt uzinës së Poliçanit, ja çfarë kishte brenda tuneli

Detaje të reja janë zbuluar mbi rastin e arrestimit të katër shtetasve të huaj në një tunel që të çonte drejt uzinës së Poliçanit

Mësohet se tuneli ku janë ndaluar katër personat, mbante kundërajror.

- Advertisement -

U arrestuan në tunelin që të çonte në uzinën e Poliçanit, ja çfarë kishte në ambientet e brendshme

Mësohet se personat e arrestuar janë me shtetësi çeke, ndërsa me vete kanë pasur një prozhektor dhe aparate fotografike.

Në momentin e ndalimit ata kanë shfaqur shenja irritimi.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -